Centrum Psychoterapii ALTEA

Psycholog Poznań - Oferujemy pomoc psychologiczną, która obejmuje: psychoterapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych, pomoc psychologiczną w sytuacji kryzysu życiowego (interwencja kryzysowa), psychoterapię partnerską, terapię uzależnień, terapię grupową. Jesteśmy zespołem psychologów i psychoterapeutów pracujących w centrum Poznania.
ZESPÓŁ

ZESPÓŁ

Zespół psychologów i psychoterapeutów w Poznaniu o różnych specjalnościach oraz obszarach zainteresowań naukowych tak, aby zapewnić kompleksową pomoc psychologiczną naszym Pacjentom.

PSYCHOTERAPIA

PSYCHOTERAPIA

Psychoterapię prowadzimy w nurcie psychodynamicznym, co oznacza, że w naszej pracy kładziemy największy nacisk na wpływ nieświadomych procesów na nasze funkcjonowanie. Obok psychoterapii psychodynamicznej prowadzimy także psychoterapię uzależnień oraz osób współuzależnionych. Prowadzimy psychoterapię młodzieży oraz osób dorosłych.

CENNIK

CENNIK

W tej zakładce znajdą Państwo dokładny cennik naszych usług. Na wizytę mogą Państwo umówić się telefonicznie kontaktującej się bezpośrednio z danym psychoterapeutą lub umówić wizytę on-line poprzez wybranie terminu z kalendarza terapeuty.

Wyślij wiadomość:

 

ul. F. Roosevelta 4/4 

     60-829 Poznań 

Kontakt:

Blog - psychologia i psychoterapia:

Krótkie artykuły o psychologii i psychoterapii
Psychoterapia

Psychoterapia psychodynamiczna

Na czym polega terapia psychodynamiczna?  Psychoterapia psychodynamiczna jest formą leczenia opierająca się się na bezpośrednim, regularnym kontakcie z pacjentem. Metoda ta nazywana jest czasami “refleksją nad nieświadomością” czyli na zrozumieniu wraz z pacjentem nieuświadomionych konfliktów, Read more…

Psychoterapia

O terapii rodziny słów kilka.

O psychoterapii rodzinnej słów kilka. Pewna anegdota opowiada o tym, jak „ruch skrzydeł motyla w jednym miejscu może wywołać burzę piaskową w innej odległej lokalizacji”. Czy tak rzeczywiście jest, można dyskutować, jednak opowiastka ta zachęca Read more…