Centrum Psychoterapii ALTEA

Psycholog Poznań - Oferujemy pomoc psychologiczną, która obejmuje: psychoterapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych, pomoc psychologiczną w sytuacji kryzysu życiowego (interwencja kryzysowa), psychoterapię partnerską, terapię uzależnień, terapię grupową. Jesteśmy zespołem psychologów i psychoterapeutów pracujących w centrum Poznania.
psycholog poznan, jak również psychoterapia poznan

ZESPÓŁ

Zespół psychologów i psychoterapeutów w Poznaniu o różnych specjalnościach oraz obszarach zainteresowań naukowych tak, aby zapewnić kompleksową pomoc psychologiczną naszym Pacjentom.

psycholog poznań oraz psychoterapia poznań, poza tym psychoterapia uzależnień

PSYCHOTERAPIA

Psychoterapię prowadzimy w nurcie psychodynamicznym, co oznacza, że w naszej pracy kładziemy największy nacisk na wpływ nieświadomych procesów na nasze funkcjonowanie. Obok psychoterapii psychodynamicznej prowadzimy także psychoterapię uzależnień oraz osób współuzależnionych. Prowadzimy psychoterapię młodzieży oraz osób dorosłych.

poznań psycholog oraz psychoterapia młodzieży poznań

KONTAKT

Na wizytę mogą Państwo umówić się telefonicznie kontaktującej się bezpośrednio z danym psychoterapeutą lub umówić wizytę on-line poprzez wybranie terminu z kalendarza terapeuty poprzez wybranie w menu powyżej "kalendarz wizyt".

Wyślij wiadomość:

 

ul. F. Roosevelta 4/4 

     60-829 Poznań 

Kontakt:

Blog - psychologia i psychoterapia:

Krótkie artykuły o psychologii i psychoterapii
Psychoterapia

Psychoterapia psychodynamiczna

Na czym polega terapia psychodynamiczna?  Psychoterapia psychodynamiczna jest formą leczenia opierająca się się na bezpośrednim, regularnym kontakcie z pacjentem. Metoda ta nazywana jest czasami “refleksją nad nieświadomością” czyli na zrozumieniu wraz z pacjentem nieuświadomionych konfliktów, Read more…

Psychoterapia

O terapii rodziny słów kilka.

O psychoterapii rodzinnej słów kilka. Pewna anegdota opowiada o tym, jak „ruch skrzydeł motyla w jednym miejscu może wywołać burzę piaskową w innej odległej lokalizacji”. Czy tak rzeczywiście jest, można dyskutować, jednak opowiastka ta zachęca Read more…