Psycholog, Psychoterapeuta 

Tel.:  666-040-296

E-mail:  a.gasiorek@altea-poznan.pl

Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutą. 

 
Studia magisterskie w dziedzinie psychologii ukończyłem na uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, 
zaś w zakres zrealizowanych przeze mnie specjalności wchodziły:
 
  • psychologia kliniczna: psychoterapia zaburzeń psychicznych,
  • psychologia zdrowia i choroby: interwencja kryzysowa.
 

W trakcie studiów przeszedłem również finansowane z środków europejskich roczne szkolenie w programie“Laboratorium Kompetencji Zawodowych: Profil kompetencji klinicznych i współpracy w zespołach interdyscyplinarnych” w skład którego wchodziły warsztaty oraz treningi rozwoju osobistego i społecznego, rozwijanie kompetencji zawodowych, oraz krajowe i zagraniczne wizyty studyjne. Brałem również udział w finansowanym z funduszy unijnych programie “Przetestuj Rynek Pracy”, za sprawą którego przeszedłem szkolenie w zakresie procedury diagnostycznej i przeprowadzania testów psychologicznych, oraz poznałem specyfikę pracy na oddziale psychiatrycznym. 

 

Pracuję w nurcie psychodynamicznym, przy pomocy relacji przeniesieniowej. 

Jestem w trakcie Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.  

Dotychczasowe doświadczenie zdobywałem na oddziałach psychiatrycznych w Gnieźnie i w szpitalu im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, a także w Poradni Zdrowia Psychicznego. Swoje umiejętności i warsztat pracy rozwijam również poprzez udział w różnego rodzaju kursach podnoszących kompetencje zawodowe oraz w konferencjach naukowych. Ponadto, poddaję swoją pracę stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

Na co dzień pracuję jako psycholog i instruktor terapii zajęciowej w Warsztacie Terapii Zajęciowej “Pomost”, gdzie zajmuję się:

  •  skoncentrowaną na mentalizacji indywidualną psychoterapią wspierającą z pacjentami psychotycznymi,
  •  grupową psychoterapią dla osób niepełnosprawnych intelektualnie z doświadczeniem przemocy domowej,
  •  treningami umiejętności społecznych z elementami psychoterapii dla osób cierpiących na zaburzenia ze spektrum autyzmu,
  •  prowadzeniem grup socjoterapeutycznych dla osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Prywatnie pracuję z pacjentami dorosłymi i młodzieżą (13+) w sytuacji kryzysu, zmagającymi się z problemami emocjonalnymi, trudnościami w relacjach, zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi, z zaburzeniami osobowości  (w tym z pacjentami narcystycznymi i borderline), pacjentami psychotycznymi i osobami niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu lekkim lub umiarkowanym. W trakcie sesji kieruję się życzliwym i zindywidualizowanym podejściem do pacjenta w bezpiecznej i pełnej zaufania atmosferze.

 

Jako psycholog i psychoterapeuta kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa 

oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.

Aktualnie przyjmuję w poniedziałki i środy w godzinach popołudniowych.

%d bloggers like this: